Consultation for Finland


Consultation for Finland, bir Alenn DDW ailesi üyesidir. Consultation for Finland; Türkiye’ de bulunan Finlandiya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Finlandiya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Finlandiya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Finlandiya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Finlandiya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Finlandiya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Finlandiya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya T.C. vatandaşlığı bulunan kimselerin Finlandiya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Finland web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Finland web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Alenn DDW iletişim adreslerini kullanarak Alenn DDW ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Finland web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Finland‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Consultation for Finland